Darmowa dostawa od 150 zł
Punkty stacjonarne
+48 573 626 562
0

PANJO to właśnie my mamy.

Autor:
craftweb_

PANJO to nazwa, która pochodzi z języka esperanto i oznacza słowo mama. Słowo, z którym się bardzo utożsamiamy i wiemy, jaką wartość niesie ono ze sobą. Rozpoczęłyśmy naszą przygodę z tworzeniem mydeł i szamponów w kostce, w momencie przyjścia na świat naszych bobasów i ta rola sprawia nam mnóstwo radości.

PANJO - to my mamy tworzymy dla mam

Jako właścicielki miejsca, w którym powstaje to co najlepsze i naturalne w pielęgnacji kobiet, mam i ich dzieci, nie mogłyśmy wybrać inaczej. Ponadto my również jesteśmy mamami niemowląt i z własnego doświadczenia wiemy, co jest najważniejsze w świadomej pielęgnacji skóry. Mama – to bardzo ważna rola, w której chcemy Wam towarzyszyć i służyć pomocą.

Naszym celem jest wsparcie kobiet na etapie ciąży oraz macierzyństwa, a także waszych dzieci. Robimy to tworząc receptury kosmetyków naturalnych, służących najlepszej pielęgnacji, oraz przekazując 1% z zamówień na fundację „Młode mamy” . Miejsce, które tak jak my chce wywoływać uśmiech na twarzy każdej z mam.

Esperanto – język, który uczynimy naturalnym

Odrobinę przekornie przy tworzeniu tego, co naturalne, wybrałyśmy język sztuczny. Takim właśnie jest język esperanto, którego struktura została stworzona przez polskiego lekarza Ludwika Lejzera Zamenhofa i ma swój początek w XIX wieku. Wtedy została wydana pierwsza książka, która była podręcznikiem do nauki tego języka. Zamenhof wydał ją pod pseudonimem Dr. Esperanto stąd nazwa. Książka ta zawierała 920 słów bazowych, z których za pomocą 19 gramatycznych reguł można było sformułować tysiące innych słów.

Esperanto jest jednym z języków planowych, który został stworzony z zamiarem używania go przez społeczeństwo. Samo słowo esperento, w tym właśnie języku, oznacza kogoś, kto ma nadzieję. My ją mamy i wierzymy, że z naszym udziałem zarówno język esperanto, jak i właściwa pielęgnacja będzie dla Was przyjemnością.

A to mydło, to jakie?

Tworzenie nazw naszych produktów sprawiało nam bardzo dużo radości i satysfakcji. To wyjątkowy projekt, w którym oprócz naszych towarów chcemy Wam dać wartość dodaną – właśnie w postaci języka esperanto. Wierzymy, że dzięki PANJO język esperanto nie będzie miał dla Was żadnych tajemnic.

Nazwy produktów powstały głównie na zasadzie gry słów po „esperanckiemu” :

  • mydło lawedowe - Lavenda sapo - Savenda
  • mydło mango – Mango sapo - Sango
  • mydło pomarańczowe - Oranĝa sapo – Oransa
  • olejek dla kobiet w ciąży - Oleo por gravedaj virinoj - Oleo gravi
Spis treści

Polecane wpisy

Sprawdź co czytają inni:
Autor: PANJO

„Czarne złoto”, czyli węgiel aktywny i jego moc w mydłach PANJO!

Nisaka, pod tą nazwą, w PANJO kryje się mydło zawierające aktywny węgiel. Dostępne jest w dwóch wersjach: dla mężczyzn z olejkami eterycznymi oraz bezzapachowe dla każdego. NISAKA to produkt, który idealnie sprawdzi się u osób ze skórą problematyczną: trądzikową i łojotokową. Węgiel aktywny – cera bez zaskórników Silne właściwości oczyszczające i absorbujące to atut mydła […]
Czytaj więcej

Newsletter

Lubisz nowości i promocje? Podając swój adres e-mail, będziesz na bieżąco i nie umknie Ci żadna nowa informacja dotycząca promocji i nowych produktów. Dodatkowo otrzymasz 10 % zniżki na pierwsze zakupy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel: +48 603 088 824
tel: +48 505 136 443
mail: sklep@panjo.pl
Design and develop by craftweb.pl
Polityka prywatnościRegulamin
All rights reserved to Panjo Manufaktura
crossmenuchevron-up